Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Önerilen Oteller
Uludağ Otelleri
Kartalkaya Otelleri
Kartepe Otelleri
Palandöken Otelleri
Erciyes Otelleri
Reklam Ver
 
 
 

Şikayet ve Yorumlar

Kayak Merkezlerinde kaldığınız süre zarfında karşılaştığınız olumsuz durumları ve tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Otel, tur, kayak merkezi şikâyet ve yorumlarınız için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Tavsiyeleri İncele

 
Yorumlar  
  • Yöneticiye raporla
  • Alıntıyla Cevapla

#1 Aslı Kocaman
20-10-2012 13:25

Her yıl Kartepe’ye kaymaya giderdik. Bu sene bir değişiklik yapalım dedik ve çok uzaklara Palandöken’e gittik. Harika bir pisti var. Snowboard denedim, herkese tavsiye ederim… kaymak ve kar müthiş birliktelik :-)
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
−1

  • Yöneticiye raporla
  • Alıntıyla Cevapla

#2 Ender Kandemir
21-10-2012 16:21

Biz Ankara’da oturuyoruz. Eşimle geçen sene Ilgaz’da denemiştik ve yapamayacağımız ı sanmıştık Kayak sporunu. Bu sene onu ikna ettim ve Uludağ’da Uzun kalacağız. Orada daha iyi öğreniriz diye düşünüyorum. Önereceğiniz otel olursa sevinirim.
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
−3

  • Yöneticiye raporla
  • Alıntıyla Cevapla

#3 Helin Deniz Menkır
22-10-2012 19:11

Sevgili arkadaşlar eğer biraz macera ruhunuz varsa Ağrı güneykaya kayak merkezi tam size göre. Geçen sezon arkadaşlarla toplandık, güneykaya ya gittik… ısrarla tavsiye ediyorum… :-)
Sen de Şikayet / Yorum Ekle +
−
−1

Yorum ekle

Önemli Bilgi: Hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla, yorum ve şikayetlerle ilgilenen otellerin size yardımcı olabilmeleri için lütfen şikayet ve yorumlarınızı detaylı ve açık bir şekilde yazınız. Detayda hizmet aldığınız otel/pansiyon hakkında bilgi yazarsanız çözüme daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.
Güvenlik kodu
Yenile


Uludağ Otelleri
Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Otel Kampanyalarını görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Son Yorumlar
  • Helin Deniz Menkır
    Sevgili arkadaşlar eğer biraz macera ruhunuz varsa Ağrı güneykaya kayak merkezi ... Devamı
Anket
En beğendiğiniz kayak merkezi hangisidir?
 
Seo
Seo Fiyatları
Sıkça Sorulan Sorular
Kayak Ders Fiyatları Kayak Ders Fiyatları Türkiye Kayak Federasyonu, Kayak ve Snowboard Öğreticileri talimatının 11. Maddesi gereğince...
Kayak Nedir? Kayak Nedir? Kayak insanlığın ilk çağlarına kadar uzanan bir spor dalı olarak; çeşitli aletler...
Kayak Nasıl Yapılır? Kayak Nasıl Yapılır? Kayak kar üzerinde çeşitli estetik hareketlerle yapılan ve kullanılan malzemelere ...
Kayak Turları
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 42 konuk çevrimiçi

Fotoğrafçılık Kursu

Uludağ
Uludağ Kayak Merkezi
Uludağ Kayak Merkezi’nde dağ manzaralı otellerinde konaklarken, kaymanın heyecanını yaşayabilir, unutulmaz bir kış tatili geçirebilirsiniz.
Kartalkaya
Kartalkaya Kayak Merkezi
Kartalkaya Kayak Merkezi’nde neşeyle kayanları seyredebilir, isterseniz Köroğlu Dağları’nın doruklarından aşağıya kaymanın heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.
Kartepe
Kartepe Kayak Merkezi
Türkiye’nin yeni kış sporları merkezi Kartepe ve çevresinde gönlünüze göre kiralık ev, otel ve pansiyonlarda misafirperverliğin keyfine varın.
Palandöken
Palandöken Kayak Merkezi
Palandöken Dağları’nın muhteşem manzarasında, ferah havayı solurken unutulmaz anlar yakalayabilir, karlar arasında profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.
Sarıkamış
Sarıkamış Kayak Merkezi
Çamurlu dağlarına kurulu dünyanın kristal kar özelliğinde olan Sarıkamış Kayak Merkezi’nde, pırıl pırıl dağın manzarasına kapılabilir, zirvelerinden heyecanla kayabilirsiniz.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Kayak Merkezleri © 2013-2015
Türkiye'nin En İyi Kayak Pistleri ve Otelleri