Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Önerilen Oteller
Uludağ Otelleri
Kartalkaya Otelleri
Kartepe Otelleri
Palandöken Otelleri
Erciyes Otelleri
Reklam Ver
 
 
 

Mont– Tremblant

mont-tremblant kayak merkezi

Kanada’nın Quebec şehrinde yer alan Mont – Tremblant kayak bölgesi, ayrıca doğa yürüyüşü, bisiklet, kano, golf ve diğer açık hava etkinlikleri için olanak sağlıyor.

Yüksekliği 875 metre olan bu dağın çevresinde ayrıca Mont – Tremblant Milli Park’ı da bulunuyor. Amerikan radyocu Lowell Thomas bu bölgeden yayın yaparken üç kayak pistini meşhur etmiştir. 2005’ten sonra Tremblant Dağı 14 yıl üst üste Kanada Kayak Dergisi tarafından Kuzey Amerika’nın en iyi kayak merkezi olarak seçilmiştir. 2005 itibariyle en uzunu 6 km olan 31 kolay, 37 orta, 10 zor ve 16 profesyonel olmak üzere toplamda 94 kayak pisti bulunur.

Tremblant Dağı tatil köyünde ayrıca bir kayak pisti ve alışveriş merkezleri bulunur. Kros kayak, yokuş aşağı kayak, buz tırmanışı, atlı kızak gezintisi sunulan alternatiflerdendir.

Dağ evlerinde konaklama, otel ve dağ eteğinde yer alan köy evleri misafirlere farklı seçenekler sunar. Servisler ve kar arabaları ulaşımı sağlarken, teleferik ve asansörler kayak pistlerine ulaşmak için yardımcı olurlar.

 

Uludağ Otelleri
Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Otel Kampanyalarını görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Son Yorumlar
  • Helin Deniz Menkır
    Sevgili arkadaşlar eğer biraz macera ruhunuz varsa Ağrı güneykaya kayak merkezi ... Devamı
Anket
En beğendiğiniz kayak merkezi hangisidir?
 
Seo
Seo Fiyatları
Sıkça Sorulan Sorular
Kayak Ders Fiyatları Kayak Ders Fiyatları Türkiye Kayak Federasyonu, Kayak ve Snowboard Öğreticileri talimatının 11. Maddesi gereğince...
Kayak Nedir? Kayak Nedir? Kayak insanlığın ilk çağlarına kadar uzanan bir spor dalı olarak; çeşitli aletler...
Kayak Nasıl Yapılır? Kayak Nasıl Yapılır? Kayak kar üzerinde çeşitli estetik hareketlerle yapılan ve kullanılan malzemelere ...
Kayak Turları
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 20 konuk çevrimiçi

Fotoğrafçılık Kursu

Uludağ
Uludağ Kayak Merkezi
Uludağ Kayak Merkezi’nde dağ manzaralı otellerinde konaklarken, kaymanın heyecanını yaşayabilir, unutulmaz bir kış tatili geçirebilirsiniz.
Kartalkaya
Kartalkaya Kayak Merkezi
Kartalkaya Kayak Merkezi’nde neşeyle kayanları seyredebilir, isterseniz Köroğlu Dağları’nın doruklarından aşağıya kaymanın heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.
Kartepe
Kartepe Kayak Merkezi
Türkiye’nin yeni kış sporları merkezi Kartepe ve çevresinde gönlünüze göre kiralık ev, otel ve pansiyonlarda misafirperverliğin keyfine varın.
Palandöken
Palandöken Kayak Merkezi
Palandöken Dağları’nın muhteşem manzarasında, ferah havayı solurken unutulmaz anlar yakalayabilir, karlar arasında profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.
Sarıkamış
Sarıkamış Kayak Merkezi
Çamurlu dağlarına kurulu dünyanın kristal kar özelliğinde olan Sarıkamış Kayak Merkezi’nde, pırıl pırıl dağın manzarasına kapılabilir, zirvelerinden heyecanla kayabilirsiniz.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Kayak Merkezleri © 2013-2015
Türkiye'nin En İyi Kayak Pistleri ve Otelleri