Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Önerilen Oteller
Uludağ Otelleri
Kartalkaya Otelleri
Kartepe Otelleri
Palandöken Otelleri
Erciyes Otelleri
Reklam Ver
 
 
 

Stowe

Amerika’nın Vermont eyaletinde bulunan Stowe kayak merkezi, bünyesinde yer alan kayak pistleri, konaklama alternatifleri ve huzurlu ortamı ile tatilcilerin dikkatini çekiyor.

Mansfield: 1.339 metre yükseklikteki bu dağ bölgenin en yüksek dağı olmakla birlikte kayakçılar için uygun bir kaya pistidir. Zirve içinde Underhill ve doruklarda Stowe kasabalarına ulaşmak mümkün olur. Batıdan bakıldığında insan yüzünü andıran Stowe bölgesinin bu en yüksek alanı Deve Hump ve Mount Abraham’a yakındır.

Yürüyüş parkurlarının çok olduğu geniş yer kapladığı Mansfield bölgesi ayrıca verici kulelerin ve televizyon istasyonlarının sıkça kullandığı alanlardandır. Dağın doğuya bakan tarafında yer alan Stowe Mountain Resort konaklamak için idealdir.

stowe

Spurce Tepesi: Kayağa yeni başlayanlar için ideal olan Spurce Tepesi Smugglers’ Notch Ulusal Parkı’na kadar uzanır. Teleferik bağlantısı ile bölgeler arası geçiş sağlanır. Dağ tırmanışı ve mağracılığa olanak sağlayan Smugglers’ Notch yürüyüş parkurları ve kamp alanları ile kayak yapmaya gelen sporculara alternatifler sunar.

Vermont Kayak ve Snowboard Müzesi

1988 yılında Brandon’da kurulan Vermont Kayak Müzesi 2000 yılında Stowe’a taşındı. 2002 yılında halka açılan müze, 2011 yılında ismine snowboard kelimesinin eklenmesi ile bugünkü haline geldi.

Tamamen yenilenmesi 2002 yılına uzanan müzenin amacı kayak ve snowboard geçmişini kutlamak ve korumaktır. 7.500 parça koleksiyonu ile yedi farklı alana bölünmüştür. Bunlar:

  • Kayak ve snowboard ekipmanları
  • Kayak ve snowboard giysileri
  • Mekanik ekipmanlar
  • Vermont kayak alanı
  • 10. Dağ Tümeni alanı
  • Güzel sanatlar
  • Kütüphane
 

Uludağ Otelleri
Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Otel Kampanyalarını görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Son Yorumlar
  • Helin Deniz Menkır
    Sevgili arkadaşlar eğer biraz macera ruhunuz varsa Ağrı güneykaya kayak merkezi ... Devamı
Anket
En beğendiğiniz kayak merkezi hangisidir?
 
Seo
Seo Fiyatları
Sıkça Sorulan Sorular
Kayak Ders Fiyatları Kayak Ders Fiyatları Türkiye Kayak Federasyonu, Kayak ve Snowboard Öğreticileri talimatının 11. Maddesi gereğince...
Kayak Nedir? Kayak Nedir? Kayak insanlığın ilk çağlarına kadar uzanan bir spor dalı olarak; çeşitli aletler...
Kayak Nasıl Yapılır? Kayak Nasıl Yapılır? Kayak kar üzerinde çeşitli estetik hareketlerle yapılan ve kullanılan malzemelere ...
Kayak Turları
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 4 konuk çevrimiçi

Fotoğrafçılık Kursu

Uludağ
Uludağ Kayak Merkezi
Uludağ Kayak Merkezi’nde dağ manzaralı otellerinde konaklarken, kaymanın heyecanını yaşayabilir, unutulmaz bir kış tatili geçirebilirsiniz.
Kartalkaya
Kartalkaya Kayak Merkezi
Kartalkaya Kayak Merkezi’nde neşeyle kayanları seyredebilir, isterseniz Köroğlu Dağları’nın doruklarından aşağıya kaymanın heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.
Kartepe
Kartepe Kayak Merkezi
Türkiye’nin yeni kış sporları merkezi Kartepe ve çevresinde gönlünüze göre kiralık ev, otel ve pansiyonlarda misafirperverliğin keyfine varın.
Palandöken
Palandöken Kayak Merkezi
Palandöken Dağları’nın muhteşem manzarasında, ferah havayı solurken unutulmaz anlar yakalayabilir, karlar arasında profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.
Sarıkamış
Sarıkamış Kayak Merkezi
Çamurlu dağlarına kurulu dünyanın kristal kar özelliğinde olan Sarıkamış Kayak Merkezi’nde, pırıl pırıl dağın manzarasına kapılabilir, zirvelerinden heyecanla kayabilirsiniz.
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Kayak Merkezleri © 2013-2015
Türkiye'nin En İyi Kayak Pistleri ve Otelleri